english polski
 
Search

robert gajda

robert gajda aka sonny1983

Poland, nowy sącz
Skype Me™! Dodaj mnie do Skype
Interesuje się tworzeniem filmów od dłuższego czasu, spędziłem rok na planach filmowych w Los Angeles przy większych produkcjach głównie jako statysta m.in "Piraci z Karaibów- Na krańcu świata" czy "Ocean's 13". Wraz ze znajomymi produkowaliśmy również krótkie , studenckie filmy. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Po zakończeniu szkoły chciałbym wrócić do Californii. Przede mną jeszcze półtorej roku szkoły więc zależy mi na tym żeby podczas mojego pobytu w Polsce robić coś związanego z produkcją filmową, głównie acting poniewaz studiuję zarządzanie

I am interested in making movies for a long time. I spent one year on movie sets in Los Angeles working with bigger productions. I used to work as an extra for example on movie like "Ocean's Thirteen" and " Pirates of the Caribbean" . Together with my friends we also were making short,students films. Currently I am a student in Wyższa Szkoła Biznesu WSB-NLU in Nowy Sącz. When I will have graduated I want to move back to California. I still have about one and a half year of study so it is important for me to do something what is connected with movies when I am here in Poland, especially acting because I study management.

Movies

My offer

  • Apartments
    wszędzie na terenie podkarpacia i małopolski
  • Transport, campers
    własny
  • Affordable production services
    nie zależy mi na pieniądzach, lecz na poznaniu nowych ludzi którzy mają taką samą jak ja pasje, nie oczekuje pieniędzy, jedynie wyżywienie i transport, posiadam samochód I work totally for free, and expect only money for food and gas.

Number of visits

Number of profile visits this month: 14