english polski
 
Search

Michał Grzyb

Michał Grzyb aka michaelgrzyb

Poland, Gdańsk
Jestem przede wszystkim reżyserem i operatorem swoich własnych filmów. Co odróżnia mnie od innych? Chyba tylko to, że robiłem bardzo dużo zdjęć i pracowałem z ludźmi, konkretniej to z modelkami. Szkoła życia którą przeszedłem na uczelni medycznej zniszczyła łagodność, a zbudowała solidność i pragenienie pokazywania świata w filmie trochę inaczej. Sądzę, że z dużą odpowiedzialnością widziałem już wiele jeśli chodzi o ludzi i tragedie. Chciałbym swoje doświadczenie wykorzystać w tworzeniu filmów gatunkowych o charakterze medycznym. Znam się na tym zaufaj mi :)

Jestem również licencjonowanym operatorem dronów. posiadam w swojej szafie dji inspire 1 do wykorzystania w Twoich filmach również.

Moje produkcje foto/video można obejrzeć na stronie :
www.mentalfly.pl
My private WWW site: www.mentalfly.pl

Clapperboard

  1. Jestem fanem filmów gatunkowych i kina niezależnego. Dodatkowo zajmuję się fotografią mody, chciałbym w przyszłości tworzyć kino z klimatem.
    (August 24, 2015)

My offer

Schools

  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika , Poland , 2006-2013 , Skończyłem uczelnię medyczną, więc tu może być zaskoczenie. Mam kupę doświadczenia jako fotograf potwierdzone pracą dla największej firmy odzieżowej w PL. LPP s.a. na stanowisku fotografa mody w dziale e-commerce. Moje osiągnięcia na stronie www.mentalfly.pl

Languages

  • English (intermediate)

Credits

Number of visits

Number of profile visits this month: 27