english polski
 
Search

Stary, puść ten film

Stary, puść ten film 
Scenariusz do krótkometrażówki "Stary, puść ten film", napisany pod wpływem nagłego nawrotu depresji.
Get source file: Stary, puść ten film.odt
Be especially careful whenever you download files from the Internet

Rating

* * * * *
You have to be logged to submit your vote

Reviews

Witek Napierała aka Merrick

Poland, Poznań
Cyniczny kinoman z przedmieścia, urodzony 4.III.1991 w Poznaniu, mieście, którego chłodna, odpychająca natura pozostaje dla mnie nieustającą inspiracją. Póki co mam jedynie ambicje, pomysły i krótkometrażowe "Stary, puść ten film" nakręcone w kwietniu 2009 z paczką przyjaciół.

Celuję w kinie dalekim od rozrywkowego, ciężkim, pesymistycznym i szokującym, nad stronę techniczną przedkładam grę aktorską i uchwycenie emocji postaci, interesują mnie bardziej uczucia, relacje międzyludzkie i problemy psychologiczne niż kwestie społeczne, polityczne i ideologiczne.

Poświęciłem się reżyserii jako zajęciu najbardziej twórczym i jednocześnie związanym z największą kontrolą nad całością pracy, choć piszę też scenariusze do swoich filmów i występuję w nich, czuję się też nieźle w montażu.

Największy wpływ na moją twórczość mają tacy reżyserowie jak Quentin Tarantino, Martin Scorsese, Abel Ferrara, bracia Coen, David Lynch, Akira Kurosawa, Francis Ford Coppola, Jim Jarmusch, Werner Herzog, Robert Rodriguez, Clint Eastwood czy Kevin Smith.