english polski
 
Search

"PRZEZNACZENIE" ŚLEDZTWO (1)

Snapshot(72).jpg
"PRZEZNACZENIE" ŚLEDZTWO (1) 
Pierwszy odcinek serialu otwiera scena, w której grupa studentów świętuje w klubie zdaną sesję egzaminacyjną na studiach. Podczas zabawy znika bez śladu jedna ze studentek, Julka. Rodzice rozpoczynają rozpaczliwą walkę o odnalezienie córki. Koleżanki szuka również Ola jej bliska przyjaciółka. Kiedy wszystkie metody zawodzą, zrozpaczona matka dziewczyny decyduje się skorzystać z pomocy jasnowidza i wróżka z 20-letnim stażem - Małgorzata Trzaskoma, która woli, gdy nazywa się ją parapsychologiem, okazuje się niezwykle pomocna w tych poszukiwaniach. Policjantka Anna Sarnowicz, z początku bardzo sceptyczna do wszelkiego rodzaju parapsychologii, z czasem zaczyna współpracować z Małgorzatą. W ten sposób nawiązuje się nie tylko współpraca, ale i przyjaźń między obydwiema paniami. Wychodzi na jaw, że zaginiona Julka padła ofiarą tzw. tabletki gwałtu. Ona i inne dziewczyny uprowadzone w podobnych okolicznościach są przygotowywane do wywiezienia do tureckiego domu publicznego. Pewne poszlaki sugerują, że w tę sprawę jest też wmieszany chłopak Julki, który ukrywał przed nią, że handluje narkotykami. Czy policjantce Annie przy ścisłej współpracy z jasnowidzem Małgorzatą uda się odnaleźć żywą Julkę i uwolnić ją i inne ofiary z rąk porywaczy? I przede wszystkim, kto był tak okrutny, że wystawił bezbronną dziewczynę handlarzom żywym towarem?
Ola
Get source file: Snapshot(72).jpg
Be especially careful whenever you download files from the Internet

Rating

* * * * *
You have to be logged to submit your vote

Reviews

KORNELIA ANGOWSKA aka KORCZI

Actor 
Poland, Opole
Edukację rozpoczynała w 2003 r. w Studium Aktorskim w Olsztynie oraz w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. M. Wańkowicza. W latach 2005/07 była związana z Programem Trzecim Polskiego Radia. Po przygodzie z dziennikarstwem ponownie zdawała na Wydział Aktorski w Warszawie. Została przyjęta i obecnie jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie 2005/09r. Opiekunem jej roku byli prof. Wiesław Komasa i Aleksandra Górska.

Jej role dyplomowe to Natasza w „Trzech siostrach” w reż.Andrzeja Domalika oraz Matka, Tłusta Kobieta i Olga w "Scenach z Różewicza" w reż.Wiesława Komasy. Za rolę Matki w „Scenach z Różewicza” w 2009r. otrzymała wyróżnienie podczas XXVII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
Na czwartym roku zagrała gościnnie Iris w spektaklu „Zazdrość” E. Vilar, w reżyserii Zdzisława Derebeckiego (Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie).

Oprócz teatru grała m.in.
- w serialu „Egzamin z życia” reż. Filip Zylber zagrała Sabinę - tancerkę w szkole tańca (2007/08r., - odc.97-108);
- w Teatrze TV „Stygmatyczka” reż. Wojciech Nowak grała Kobietę w kaftanie (2007r.);
- w „Wydziale zabójstw”, odc.7.: „SYGNET” reż. Krzysztof Lang była Agnieszką – świadkiem morderstwa (2008r);
- w cyklu DEKALOG89 +, "Przykazania IX: "Filiżanki Yoko Ono" w reż. Andrzeja Mańkowskiego i Wojciecha Marczewskiego zagrała pierwszoplanową rolę Janki (2009r.). Za tę rolę została nominowana przez jury V Międzynarodowego Festiwalu Kina Autorskiego QUEST EUROPE 2009 do nagrody im. Jana Machulskiego w kategorii "najlepsza aktorka".

Od września 2009 aktorka Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.