english polski
 
Search

DSCN7422.JPG

DSCN7422.JPG
DSCN7422.JPG 
Get source file: DSCN7422.JPG
Be especially careful whenever you download files from the Internet

Rating

* * * * *
You have to be logged to submit your vote

Reviews

Marcin Pukaluk

Poland, Warsaw
Skype Me™! Dodaj mnie do Skype
Jestem kompozytorem, performerem i producentem muzycznym. Fascynacja filmem niemym sprawiła, że w ramach stworzonych przez siebie projektów Ekran w Mroku oraz Ekran i Rewolucja wykonuję muzykę na żywo do filmów niemieckich ekspresjonistów oraz arcydzieł rosyjskiego kina niemego.

Połączenie klasycznego wykształcenia, zamiłowanie do ciężkich, mrocznych brzmień i doświadczenie wyniesione z wielu projektów artystycznych sprawiają, że tworzę muzykę różnorodną zarówno pod względem faktury jak i stylistyki. Obok sentymentalnych, słowiańskich melodii znajdziecie tu monumentalne brzmienia orkiestrowe, obok żywiołowych, drapieżnych fragmentów rockowych, miękkie, przestrzenne brzmienia elektroniczne. Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest prosta. To obraz determinuje charakter mojej muzyki. Jego odcień, sposób kadrowania postaci oraz cała konwencja estetyczna filmu mają dla mnie znaczenie pierwszoplanowe.
A muzyka? Ona tylko dopełnia efekt końcowy dzieła. Jeśli myślisz podobnie, robisz filmy i szukasz kogoś kto, szybko i sprawnie skomponuje muzykę do twojego filmu, dobrze trafiłeś. Zapraszam do współpracy.


My private WWW site: www.marcinpukaluk.com