english polski
 
Search

Daemoniaci

Daemoniaci  
Scenariusz fabularny napisany przez Lech Zdunkiewicz Thriller psychologiczny o egzorcyzmach i stracie wiary w siebie. Wraz z moim partnerem filmowem Lechem Zdunkiewiczem i aktorem Bartoszem Porczykiem chcemy zrealizować ten film. Nie powstał jeszcze w Polsce taki film, a nie wierzymy że nie można. Dużo ludzi którym opowiadam o tym filmie albo kto przeczytał ten scenariusz chciał by zobaczyć taki film w poslkich kinach. Mało kto w branży wierze że taki film może powstać w Polsce. My wierzymy że będzie pora na taki film.
Reżyser
Get source file: Daemonaci Pakiet Scen..pdf
Be especially careful whenever you download files from the Internet

Rating

* * * * *
You have to be logged to submit your vote

Reviews

Dominik Watin aka EL Dodorado

Poland, Wrocław
Jestem filmowcem niemiecko-polskiego pochodzenia. W ostatnich latach udzielałem się niezależnie w filmie, iż z rodziną wyremtowaliśmy 18-wieczny pałac we Wrocławiu gdzie aktualnie prowadzimy hotel i restauracje pod nazwą Pałac Alexandrów.
Mimo tego nigdy nie zrezygnowałem ze swoich marzeń filmowych i ciągle działem niezależnie, pisząc własne scenariusze, szukając fundusze na te gotowe, grając w różnych produkcjach.
Pochodze z rodzinny artystycznej, od dziecka faszerowałem się filmami. Świat Chaplina poraz pierwszy mi dał możliwość uciecki od rzeczywistośći. Od tego momentu wiem dokładnie że tylko to chcę robić, nic innego.
Nie uznaje podania się, mimo licznych trudów przebicia się w branży nigdy nie zmieniłem swoje ambicje aby pisać, stać przed i za kamerą.