english polski
 
Search

Autostop Blues

Autostop Blues  
Projekt filmowy o europejskich autostopowiczach. Składa się z różnych krótkich opowiadań gdzie sytuacja wyjściowa jest ta sama. Kierowca zabiera ze sobą autostopowicza. Jest to europejski projekt bo zamierzamy aby różne części się działy w różnych europejskich krajach, reżyserowane przez obywatele. Projekt w dewelopmencie. Razem z moim partnerem filmowym Lech Zdunkiewicz rozkręciliśmy projekt w tym roku. Nakręciliśmy pierwszą cześć, dołączyłem link do filmu w moich pracach , na własny koszt. Dostaliśmy się z filmem na T-Mobile Nowe Horyzonty gdzie pomysł i scenariusz były bardzo pozytywnie przejęte. Chcemy doprowadzić aby kolejne części powstały, które w całości w filmie mają być ze sobą związane.
Reżyser, Producent, Scenarzysta, Aktor
Get source file: Autostop Blues Project .pdf
Be especially careful whenever you download files from the Internet

Rating

* * * * *
You have to be logged to submit your vote

Reviews

Dominik Watin aka EL Dodorado

Poland, Wrocław
Jestem filmowcem niemiecko-polskiego pochodzenia. W ostatnich latach udzielałem się niezależnie w filmie, iż z rodziną wyremtowaliśmy 18-wieczny pałac we Wrocławiu gdzie aktualnie prowadzimy hotel i restauracje pod nazwą Pałac Alexandrów.
Mimo tego nigdy nie zrezygnowałem ze swoich marzeń filmowych i ciągle działem niezależnie, pisząc własne scenariusze, szukając fundusze na te gotowe, grając w różnych produkcjach.
Pochodze z rodzinny artystycznej, od dziecka faszerowałem się filmami. Świat Chaplina poraz pierwszy mi dał możliwość uciecki od rzeczywistośći. Od tego momentu wiem dokładnie że tylko to chcę robić, nic innego.
Nie uznaje podania się, mimo licznych trudów przebicia się w branży nigdy nie zmieniłem swoje ambicje aby pisać, stać przed i za kamerą.