english polski
 
Search

Tigerlily Pistols band

angel.jpg
Tigerlily Pistols band 
Cheap Hotel( The Nomad remix)
still photographer
Get source file: angel.jpg
Be especially careful whenever you download files from the Internet

Rating

* * * * *
You have to be logged to submit your vote

Reviews

Karina Bedkowska aka Karina

Skype Me™! Dodaj mnie do Skype
Nazywam się Karina i fotografuję. Jestem miłośniczką fotografii analogowej i polaroidów. W fotografii i filmie interesują mnie przede wszystkim ludzie i ich historie. Pracuję jako freelancer.

Pierwszy raz zetknęłam się z pracą na planach filmowych jakiś czas temu, głównie jako still photographer. Filmem zaraziłam się dawno, gdy jako dzieciak spędziłam prawie całe dzieciństwo w kinie, gdzie mój tata wyświetlał filmy. Chciałabym zajmować się kreowaniem obrazu w dużo szerszym zakresie. Fascynuje mnie ruch i opowiadanie historii, gdzie wykorzystuje się więcej płaszczyzn, niż w samej tylko fotografii. Tym samym udział w tym plenerze stałby się dla mnie niesamowita okazją do dalszego profesjonalnego rozwoju.

Do tej pory brałam udział w wielu projektach w Polsce i za granicą, oraz w solowych i grupowych wystawach fotograficznych w Polsce, Danii i Anglii. Wspólnie z Kasia Prus reżyserką zrobiłyśmy razemprojekty filmowe: "Dziś Wieczór improwiujemy"(2014)krótki metraż i film z dnia otwartego Synagogi w Londynie (2015). Brałam także udział przy projektach takich jak: Play Poland Film Festival (2013), Akademia Pstryk - grupa artystyczna, która traktuje fotografię otworkową jako środek zmiany społecznej, promowania równouprawnienia społecznego i dającą możliwości do działania osobom z wykluczonych warstw społecznych - warsztaty z udziałem dzieci: Polish Art Festival (2011) Sothend, The Roundabout Arts Project (2012 )Londyn oraz International Book Festival w Edynburgu (2012). Współorganizowałam także workshop fotograficzny dla młodych ludzi z krajów skandynawskich na Female Culture Festival w Odense, Dania. Mieszkając w Polsce przez ponad rok prowadziłam warsztaty fotograficzne z ludźmi dotkniętymi chorobami psychicznymi, głownie schizofrenią. Wspólna praca zaowocowała wystawą fotografii uczestników w Galerii Falanster we Wrocławiu. www.niewidzialni.carbonmade.com

W świecie filmu drażni mnie powstawanie wysokobudżetowych filmów, w których reżyserzy wątpią w inteligencję widzów, gdzie opowiadana historia poprzez słabo napisane dialogi i płaskie przewidywalne postacie, zwyczajnie nie wciąga. Chciałabym aby przemysł filmowy bardziej inwestował w nowych utalentowanych twórców, którzy mają do opowiedzenia ciekawe historie.
My private WWW site: www.karinabedkowska.com