english polski
 
Search

Michał Biedziuk | Filmography

Michał Biedziuk aka ERM FILM

Poland, Olsztyn
I'm professional Sound Recordist and Sound Editor, but at the begining of my professional carieer. I've got my own company but I can work under various financial conditions, including no-budget-on-start, but I expect professionalism from Your side. Of course I'm giving You my professionalism. I don't like unconscious directors who doesn't know what for they need the Sound Recordist. I won't tolerate ignoring my opinions about sound on the location, because it's generates postproduction problems and nervous atmosphere.

I'm not just "boompole man". I'm Sound Operator.

///

Jestem profesjonalnym operatorem dźwięku, jednakże dopiero rozpoczynam moją karierę zawodową. Buduję swoje portfolio, dlatego też odpowiadają mi różne warunki finansowe, łącznie z tym, że pracuję za darmo - wszystko zależy od tego, czego można spodziewać się po Twoim projekcie i jak będziesz do niego przygotowany. Oczekuję z Twojej strony profesjonalnego podejścia do współpracy z dźwiękowcem i to samo gwarantuję z mojej strony. Współpracuję tylko z ludźmi, którzy mają świadomość tego, jaką rolę odgrywa dźwięk, tj. z ludźmi dla których dźwiękowiec na planie nie jest tylko kwatkiem do kożucha.

Nie jestem tylko tyczkarzem - jestem operatorem dźwięku.
My private WWW site: www.ermfilm.pl

Movies - Filmography

 • Pauza - Maciej Janicki (with 100% dialogue sound / bez postsynchronów)
  2009, Fiction
  Scene in the park - with original sound / Scena w parku - bez postsynchronów
 • Pauza - Maciej Janicki (with post-sound / z postsynchronami)
  2009, Fiction
  sound recordist, sound mixing, sound effects
  Location was bad, because there is a main road near this park and it was very loud. Original sound was not bad, but it wasn't ideal. In original version You can hear it. / Miejsce, w którym kręciliśmy było złe dźwiękowo, bo w pobliżu jest ruchliwa droga, po której jeżdżą tiry. Dźwięk nie był tragiczny, ale był daleki od ideału. W oryginalnej wersji musiałem podłożyć głośniejsze tło, żeby zamaskować montaż oryginalnego dźwięku, przez co dialogi straciły na wyraźności.
 • Paweł (Maciej Janicki, 2008)
  2008, Fikcja
  sound recordist, sound mixing
  Dźwięk z planu.