english polski
 
Search

Dominik Watin  | Scripts

Dominik Watin aka EL Dodorado

Poland, Wrocław
Jestem filmowcem niemiecko-polskiego pochodzenia. W ostatnich latach udzielałem się niezależnie w filmie, iż z rodziną wyremtowaliśmy 18-wieczny pałac we Wrocławiu gdzie aktualnie prowadzimy hotel i restauracje pod nazwą Pałac Alexandrów.
Mimo tego nigdy nie zrezygnowałem ze swoich marzeń filmowych i ciągle działem niezależnie, pisząc własne scenariusze, szukając fundusze na te gotowe, grając w różnych produkcjach.
Pochodze z rodzinny artystycznej, od dziecka faszerowałem się filmami. Świat Chaplina poraz pierwszy mi dał możliwość uciecki od rzeczywistośći. Od tego momentu wiem dokładnie że tylko to chcę robić, nic innego.
Nie uznaje podania się, mimo licznych trudów przebicia się w branży nigdy nie zmieniłem swoje ambicje aby pisać, stać przed i za kamerą.

Scripts

 • Daemoniaci
  Scenariusz fabularny napisany przez Lech Zdunkiewicz
  Thriller psychologiczny o egzorcyzmach i stracie wiary w siebie.
  Wraz z moim partnerem filmowem Lechem Zdunkiewiczem i aktorem Bartoszem Porczykiem chcemy zrealizować ten film.
  Nie powstał jeszcze w Polsce taki film, a nie wierzymy że nie można. Dużo ludzi którym opowiadam o tym filmie albo kto przeczytał ten scenariusz chciał by zobaczyć taki film w poslkich kinach. Mało kto w branży wierze że taki film może powstać w Polsce. My wierzymy że będzie pora na taki film.
 • Autostop Blues
  Projekt filmowy o europejskich autostopowiczach. Składa się z różnych krótkich opowiadań gdzie sytuacja wyjściowa jest ta sama. Kierowca zabiera ze sobą autostopowicza.
  Jest to europejski projekt bo zamierzamy aby różne części się działy w różnych europejskich krajach, reżyserowane przez obywatele.
  Projekt w dewelopmencie.
  Razem z moim partnerem filmowym Lech Zdunkiewicz rozkręciliśmy projekt w tym roku.
  Nakręciliśmy pierwszą cześć, dołączyłem link do filmu w moich pracach , na własny koszt. Dostaliśmy się z filmem na T-Mobile Nowe Horyzonty gdzie pomysł i scenariusz były bardzo pozytywnie przejęte. Chcemy doprowadzić aby kolejne części powstały, które w całości w filmie mają być ze sobą związane.
 • A Common Indecency
  Scenariusz: Lech Zdunkiewicz
  A cominig of age story.
  Wraz ze swoim partnerem filmowym Lech Zdunkiewicz staramy się aby zrealizować ten film. Poszukujemy na tym etapie producenta.
  Adrien Brody, Vincent Gallo, Zach Braff wyrażyli poprzez agentów (oprócz Gallo który jest swoim własnym agentem) chęć zagrania w tym filmie, nie doszło jednak do skutku poprzez brak listu intencjynego producenta który zatwierdza budżet.